ESTGamingChannel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Partneriks

4 posters

Go down

Partneriks Empty Partneriks

Postitamine  fby1993 Esm Mai 09, 2011 6:42 pm

Nimi: Martin Sarapu
Vanus: 18
Elukoht: Soome
Miks te tahate partneriks saada: Võimalikult häid subscribereid juurde kutsuda, häid gameplay videosi laadida.
Missuguseid videosi te meie kanalile hakkate laadima: Mängu videosi(gameplay videod).
Kas olete meie kanalit oma kanalil tutvustanud: Ei
Kuidas leidsite meie kanali: Reporteris reklaam video
Olete meie kanalile subscribenud: 0
Mitu videot te olete meie kanalile laadinud: 1

fby1993

Postituste arv : 2
Join date : 09/05/2011

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  UBaseGames Teis Mai 10, 2011 11:38 am

Tõsiselt?Sina ja partneriks?Sa jooksed mööda youtube ringi hated minu videosid ja teiste partnerite videosid, ja nüüd tahad ise veel partneriks saada?Vähemalt oleks võinud hatemise ära jätta ja lihtsalt dislike panna?Mina küll ei ole otsustaja siin, aga loodan siiski, et sa ei saa partneriks.

/üks asi on hate teine on kriitika!
UBaseGames
UBaseGames
ESTgamingchanneli uploader
ESTgamingchanneli uploader

Postituste arv : 22
Join date : 14/04/2011
Age : 28
Asukoht : Tallinn/Nõmme

https://www.youtube.com/user/UBaseGames

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  fby1993 Teis Mai 10, 2011 8:10 pm

UBaseGames kirjutas:Tõsiselt?Sina ja partneriks?Sa jooksed mööda youtube ringi hated minu videosid ja teiste partnerite videosid, ja nüüd tahad ise veel partneriks saada?Vähemalt oleks võinud hatemise ära jätta ja lihtsalt dislike panna?Mina küll ei ole otsustaja siin, aga loodan siiski, et sa ei saa partneriks.

/üks asi on hate teine on kriitika!
'
Kuule, sinu sõbrad mingid krdi Taavetid ja weedid, tee korralikult gameplay videod, räägi vähe mõistlikumat juttu ja siis on kõik (Y). Vana sa üldse oled?

fby1993

Postituste arv : 2
Join date : 09/05/2011

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  maku456 Kolm Mai 11, 2011 3:39 pm

fby1993 kirjutas:
UBaseGames kirjutas:Tõsiselt?Sina ja partneriks?Sa jooksed mööda youtube ringi hated minu videosid ja teiste partnerite videosid, ja nüüd tahad ise veel partneriks saada?Vähemalt oleks võinud hatemise ära jätta ja lihtsalt dislike panna?Mina küll ei ole otsustaja siin, aga loodan siiski, et sa ei saa partneriks.

/üks asi on hate teine on kriitika!
'
Kuule, sinu sõbrad mingid krdi Taavetid ja weedid, tee korralikult gameplay videod, räägi vähe mõistlikumat juttu ja siis on kõik (Y). Vana sa üldse oled?

Vot, selle peale ütluse peale tekib sul väga väike lootus partneriks saada, sest sa sõimasid teist inimest, kes on veel EGC partner ka, aga mina pole mingi otsustaja. Eks Margo või/ja Roccat otsustavad.
maku456
maku456

Postituste arv : 149
Join date : 14/04/2011
Asukoht : Tartu

https://www.youtube.com/user/maku654

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  UBaseGames Kolm Mai 11, 2011 5:02 pm

fby1993 kirjutas:
UBaseGames kirjutas:Tõsiselt?Sina ja partneriks?Sa jooksed mööda youtube ringi hated minu videosid ja teiste partnerite videosid, ja nüüd tahad ise veel partneriks saada?Vähemalt oleks võinud hatemise ära jätta ja lihtsalt dislike panna?Mina küll ei ole otsustaja siin, aga loodan siiski, et sa ei saa partneriks.

/üks asi on hate teine on kriitika!
'
Kuule, sinu sõbrad mingid krdi Taavetid ja weedid, tee korralikult gameplay videod, räägi vähe mõistlikumat juttu ja siis on kõik (Y). Vana sa üldse oled?
Ma olen 15, aga sina oma vanust välja ei anna vist(Alguses võiks õigekirja ära õppida...).Räägi vähe mõistlikumalt?Ha, sul on enda kanalil video kus keegi karjub "OSSAA RAAAISSSK, MINE MUUUUNNI"(Pole päris kindel kes, seega ma sinu vanust kahtluse alla ei sea.).Ja sa tuled ütlema, et räägi mõistlikumalt?Suht kena naine sul ( L ),(sulgude sees on niipalju tühikuid kuna sellisel naisel on palju armastust vaja).
Sa nagunii ei saaks partneriks, kuna:
1.Sa oled meie kanalile uploadinud ainult 1 video.
2.See video ei ole piisavalt positiivset tagasisidet saanud.
3.Sul pole mingit austust teiste partnerite vastu.
4*.Mina ei luba

*Sain teada, et ma võin partnerite ankeete tagasi lükata ja vastu võtta.
/sain veel teada, et mitut tühikut ei saa korraga panna...
UBaseGames
UBaseGames
ESTgamingchanneli uploader
ESTgamingchanneli uploader

Postituste arv : 22
Join date : 14/04/2011
Age : 28
Asukoht : Tallinn/Nõmme

https://www.youtube.com/user/UBaseGames

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  Roccat Kolm Mai 11, 2011 6:32 pm

Lukus ja liigutatud.
Roccat
Roccat
ESTGamingChanneli asutaja
ESTGamingChanneli asutaja

Postituste arv : 117
Join date : 14/04/2011
Asukoht : Mu tool

https://www.youtube.com/ESTGamingChannel

Tagasi üles Go down

Partneriks Empty Re: Partneriks

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele