Väikesed uuendused.

Go down

Väikesed uuendused.

Postitamine  Roccat on Teis Apr 19, 2011 6:19 pm

Tervist,

Kirjutan siis kiiresti siia topicu selle kohta mis siis viimasel ajal on meie kanaliga toimunud.

Esiteks, tahan öelda, et see nädal on meil veidikene kiire aeg ning kui te olete saatnud meile video ja see pole ülesse laetud/üle vaadatud. Siis teadke, et meil on isiklikus elus olnud palju tegemist ja selle nädala lõpus läheb päris kiireks, kuna on tulemas minu ja Margo ühise sugulase sünnipäev ning me sõidame ära.

Teiseks, foorumis, nagu osad teist on juba tähele pannud on siis lisatud 'portal' ehk siis koht kus on olemas chat box, näeb kes on online ning kõige tähtsamad postitused on ka siis seal esilehel.

Kolmandaks, xZizzleHD on teeninud foorumis moderaatori koha, mis tähendab, et tema vaatab, et keegi reegleid ei rikuks jms. Samuti tegi ta ka meile YouTubes uue background pildi, mis on minu arust suht kõva.

Hetkelise seisuga, ei tohiks meil rohkem uudiseid olla. Loodame, et mõistate seda, et ka meil on isiklik elu ja sellega on tegemist. Pealegi, see kanal oli meie alguses nagu hobi aga mida aeg edasi seda rohkem tundub, et see on nagu 'töökoht'. See muidugi ei tähenda, et me selle kanali tegemise ära lõpetame, aga tulevikus on vaja sebida paar inimest keda me mõlemad usaldame ja kes oleks valmis ka uploadima.

Täname,
ESTgamingchannel

avatar
Roccat
ESTGamingChanneli asutaja
ESTGamingChanneli asutaja

Postituste arv : 117
Join date : 14/04/2011
Asukoht : Mu tool

https://www.youtube.com/ESTGamingChannel

Tagasi üles Go down

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele