ESTGamingChannel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust

2 posters

Go down

kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust Empty kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust

Postitamine  WWEstenerikkasvo Kolm Juul 27, 2011 3:25 pm

pealkiri ütleb kõik

siin on leht mille ma leitsin ja seal on kõik selgitus leht : http://www.gamehost.ee/?m=buy&section=4
see mäng tuleb sulle kingitusena sul jääb ainult neile raha tagasi maksta
WWEstenerikkasvo
WWEstenerikkasvo

Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2011

Tagasi üles Go down

kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust Empty Re: kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust

Postitamine  Female Spartan Nelj Juul 28, 2011 2:33 pm

Keei proovinud on? Toimib ka? Ei ole mingi pettus vms?
Female Spartan
Female Spartan

Postituste arv : 30
Join date : 21/07/2011
Age : 28
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust Empty Re: kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust

Postitamine  WWEstenerikkasvo Nelj Juul 28, 2011 3:54 pm

ma lugesin foorumist kust ma selle lehe leitsin sealt oli üks ostnud ja toimis
WWEstenerikkasvo
WWEstenerikkasvo

Postituste arv : 27
Join date : 02/06/2011

Tagasi üles Go down

kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust Empty Re: kas sa ei oska osta mänge steamist aga sul on raha selle jaoks olemas siis vaata seda postitust

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Tagasi üles

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele