ESTGamingChannel
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Üldine konsooliteema

+13
karl
mining531
WWEstenerikkasvo
Mootorpaat
Raul125
maku456
UBaseGames
Küpsis
zakk
Whipz
Weed
Roccat
ruut
17 posters

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Üldine konsooliteema - Page 3 Empty Re: Üldine konsooliteema

Postitamine  sannukas0016 Reede Juul 29, 2011 9:28 pm

Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:
Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:
Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:keegi muidu m66b xboxsi? confused

Ma ei soovitaks XBoxi, sinuasemel võtaksin PS kolme ja sinna juurde mingi yli mugava puldi, ei kuumene nii kiiresti yle, võid vabalt 10 tundi nolada ilma muredetta
ma just m6tlesin xboxi kinecti p2rast sest ps move on mingi puldiga nagu wii millega viskad telku ekraani sisse Razz

Sry, aga kes sul käsib kasutada Move'i?
ah ma ei tea siis peaks ju xbox parem olema nendes asjades

No kui sa tahad midagi, mis kiiremini otsad annab, siis lase aga minna, sa võid kindlasti mõelda, et viid parandusse, aga kõik maksab, parandus maksab, kui sa just ise ei paranda, oleneb mis probleem on. Ma jääks kyll PS kolmega
Ta ütles, et ta tahab xboxi just Kinecti pärast. Ise pooldan ka Xboxi kuna olen rohkem mitmikmängude pelaja aga PS3-mel on head exlusive mängud. PSN on suht jama ja ei taha töödata. Vahepeal ajab lausa närvi kui 10 minutit üritad kuhugi mängu pääseda. Paarkümend euri pole palju, et aastaks xbl osta. Ja see RROD teema on juba xboxil lahenenud slimil juhtub see väga harva.
sannukas0016
sannukas0016

Postituste arv : 4
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Üldine konsooliteema - Page 3 Empty Re: Üldine konsooliteema

Postitamine  Timy Laup Juul 30, 2011 6:16 pm

sannukas0016 kirjutas:
Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:
Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:
Weed kirjutas:
kristjan wtf kirjutas:keegi muidu m66b xboxsi? confused

Ma ei soovitaks XBoxi, sinuasemel võtaksin PS kolme ja sinna juurde mingi yli mugava puldi, ei kuumene nii kiiresti yle, võid vabalt 10 tundi nolada ilma muredetta
ma just m6tlesin xboxi kinecti p2rast sest ps move on mingi puldiga nagu wii millega viskad telku ekraani sisse Razz

Sry, aga kes sul käsib kasutada Move'i?
ah ma ei tea siis peaks ju xbox parem olema nendes asjades

No kui sa tahad midagi, mis kiiremini otsad annab, siis lase aga minna, sa võid kindlasti mõelda, et viid parandusse, aga kõik maksab, parandus maksab, kui sa just ise ei paranda, oleneb mis probleem on. Ma jääks kyll PS kolmega
Ta ütles, et ta tahab xboxi just Kinecti pärast. Ise pooldan ka Xboxi kuna olen rohkem mitmikmängude pelaja aga PS3-mel on head exlusive mängud. PSN on suht jama ja ei taha töödata. Vahepeal ajab lausa närvi kui 10 minutit üritad kuhugi mängu pääseda. Paarkümend euri pole palju, et aastaks xbl osta. Ja see RROD teema on juba xboxil lahenenud slimil juhtub see väga harva.


RROD parandati niimodi ära et võeti need tuled ära mis seda errorit näitavad (geniaalne parandus minuarust), nüüd on RDOD [Red Dot Of Death]
Timy
Timy

Postituste arv : 23
Join date : 21/07/2011
Asukoht : Tartu

Tagasi üles Go down

Üldine konsooliteema - Page 3 Empty Re: Üldine konsooliteema

Postitamine  sannukas0016 Laup Juul 30, 2011 8:33 pm

Jah, aga selle saamis võimalus on kõvasti langenud. Aga see selleks. Mõlemad konsoolid on head mõlemal on omad head ja halvad küljed.
sannukas0016
sannukas0016

Postituste arv : 4
Join date : 29/07/2011

Tagasi üles Go down

Üldine konsooliteema - Page 3 Empty Re: Üldine konsooliteema

Postitamine  Sponsored content


Sponsored content


Tagasi üles Go down

Lehekülg 3, lehekülgi kokku 3 Previous  1, 2, 3

Tagasi üles


 
Permissions in this forum:
Sa ei saa vastata siinsetele teemadele